Piršto antspaudo spynos

Norite išbandyti inovatyvius spynų rakinimo būdus? Siekiate užtikrinti nepriekaištingą patalpų saugumą? Piršto antspaudo spynos – tai kaip tik Jums tinkamiausias sprendimas. Ši inovatyvi technologija užtikrina aukščiausio lygio saugumą – spynas galėsite atrakinti tik Jūs ir kiti patikėti asmenys.

Tokių spynų veikimo principas paremtas biometrinių skaitytuvų principu, kuomet asmuo identifikuojamas fiziologiniu būdu pagal piršto antspaudą. Naudotis piršto antspaudo spyna labai paprasta ir patogu – ji sukurta taip, kad maksimaliausias saugumas būtų pasiektas minimaliausiomis pastangomis.

Platus raktų bei spynų asortimentas

Kuomet buvo išrasti ir į spynas įmontuoti biometriniai skaitytuvai, atsirado dar daugiau galimybių patikimiems užraktams sukurti. Tuo jau daug metų užsiima mūsų įmonė „Raktų imperija“. Galime pasiūlyti platų tiek paprastų, tiek inovatyviomis technologijomis sukurtų spynų bei raktų pasirinkimą. Ilgametė patirtis bei moderni įranga suteikia galimybę itin tikslingai paruošti aukštos kokybės rakinimo sistemas, kurios bus ne tik patogios, bet taip pat užtikrins nepriekaištingą saugumą.

Tai, ko reikia labiausiai

Saugumas, patikimumas, patogumas – vieni iš svarbiausių mūsų įmonės kriterijų, kuriuos stengiamės įgyvendinti tiekdami standartines ir nestandartines rakinimo sistemas kiekvienam klientui. Teikiame greitą ir produktyvų aptarnavimą vakarų Lietuvoje. Saugumo galimybės mūsų dienomis yra pasiekusios labai aukštą lygį, todėl pasinaudoję modernių technologijų teikiamais privalumais, galite užtikrinti namų ar kitų patalpų saugumą. Piršto antspaudo spynos – tai puikus pasirinkimas siekiantiems patogumo ir išskirtinės kokybės.

Mūsų teikiamos pirštų skaitytuvų spynos yra skirtingo dydžio, taip pat galite pasirinkti iš skirtingo dizaino įrenginių. Nauji pirštų antspaudai yra įvedami labai paprastai. Perbraukus pirštu per jutiklį sistemoje patikrinama, ar gauta informacija sutampa su saugomu piršto antspaudo pavyzdžiu ir tik tuomet atsidaro užraktas, todėl į vidų negalės patekti joks pašalinis asmuo.

Patogiai atrakinkite spynas vos vienu trumpu piršto prisilietimu! „Raktų imperija“ pasiūlys Jums pačius inovatyviausius ir patogiausius durų rakinimo sprendimus.