Spynų atrakinimas

Kiekviena spyna turi savo raktą. Kiekvienos durys turi savo individualią spyną. Viena iš „Raktų imperija“ veiklos sričių – avarinis spynų atrakinimas bet kuriuo paros metu. Mes taip pat užsiimame spynų pardavimu ir remontu, raktų gamyba, praėjimo kontrolės sprendimais. Su spynomis pradėjome dirbti dar 1987-aisiais. Todėl ilgametė darbuotojų patirtis, nuolat gilinamos specifinės raktų gamybos ir spynų remonto žinios leidžia pasiūlyti efektyviausius kasdienių problemų sprendimo būdus. Pametėte namų raktus? Sugedo spyna? Užsitrenkė durys? „Raktų imperija“ 24 valandas per parą teikia avarinio spynų atrakinimo paslaugas.

Negalite atrakinti durų?

Nesvarbu, kokių durų atrakinti negalite. Garažo, seifo, plastikinės, medinės, o taip pat ir metalinės šarvuotos būsto durys, jų spynų atrakinimas – mūsų darbas. Žinoma, kiekvienas duris, kaip ir kiekvieną spyną galima išlaužti arba mėginti atrakinti pačiam. Bet ar tai geriausias sprendimas? Užtruksite ilgiau, o taip pat galite pridaryti papildomų nuostolių.
Tokiose situacijose spynų atrakinimo ekspertų pagalba tiesiog būtina. Avarinis bet kokio tipo spynų atrakinimas – tai, spynos išmontavimas, nepažeidžiant turimo ruošinio, bei naujos spynos,
pritaikytos Jūsų raktui pagaminimas. „Raktų imperija“ spynų atrakinimas – tai greitas, patogus
sprendimas, padedantis išvengti papildomų nuostolių.

Automobilio atrakinimas 24/7

Užsitrenkė automobilio durelės? Viduje liko raktas? O gal jis nulūžo spynelėje? Tokia situacija
stresą kelia kiekvienam. Ką daryti? Patariame nepanikuoti ir nebandyti atidaryti automobilio durelių pačiam. Taip galite patirti nemažai nuostolių.

Avarinis visų markių automobilių spynų atrakinimas bet kuriuo paros metu – geriausia išeitis.
„Raktų imperijos“ profesionalai padės net jei pametėte raktelius su imobilizatoriumi. Mes jį
perprogramuosime arba atjungsime. Mes atrakinsime Jūsų automobilis bei pagaminsime naują imobilizatorių.

Visada pasiruošę padėti

Nesvarbu, su kokia problema susidūrėte, padėsime Jums atrakinti bet kokio tipo duris. Spynų atrakinimasAvarinis
spynų atrakinimas atliekamas nepažeidžiant durų apdailos. Jei raktas buvo pavogtas ar pamestas,
perkoduojame spynas taip, kad senasis raktas nebetiktų – taip sutaupysite pinigus bei laiką, o galbūt net apsaugosite savo turtą, esantį už durų. Galime pritaikyti naują raktą pagal Jūsų turimą spyną arba perrinkti spynos širdelę, pritaikant ją Jūsų raktui. Su mūsų pagalba greitai išspręsite visus spynų atrakinimo klausimus! Į reikiamą vietą atvažiuojame su visa reikalinga mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime profesionaliai suteikti visas avarinio durų atrakinimo paslaugas. „Raktų imperija“ avarinio spynų atrakinimo specialistai naudoja
modernią įrangą, kuri leidžia atrakinti visų tipų spynas itin greitai ir saugiai.