Apie mus

„Raktų Imperija“ įkurta 1995 m. Su spynomis pradėta dirbti dar nuo 1987 m. Spynų žinios ir pradinė praktika perimta iš Tėvo, kuris dar prieš perduodamas šias žinias su spynomis ir raktais pradirbo 25-erius metus. Šiuo metu įmonė yra „ASSA ABLOY Baltic“ atstovė Žemaitijoje. „ASSA ABLOY Baltic“ užima pirmaujančias pozicijas Europos, Šiaurės Amerikos, Australijos, Pietų Azijos rinkose. Daugiau nei 150 grupės kompanijų veikia 40 pasaulio šalių, dirba apie 30 000 darbuotojų. Visi mūsų žmonės turi ne mažesnę kaip 10 metų patirtį darbe su spynomis. Kiekvienais metais po kelis kartus specialiuose kursuose papildomai keliama kvalifikacija mūsų darbuotojų. Mūsų įmonė turi partnerių, su kuriais vyksta bendradarbiavimas ne tik visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir visoje Europoje, bei pasaulyje. Mes tiekiame 24 val. per parą (visą parą) serviso paslaugas (Avarinis spynų atrakinimas dingus, arba lūžus raktui, bei sugedus spynai. Raktų gamyba pagal kopija, spyną ir su „imobilizer‘iu“ (ne tik automobiliams). Spynų, jų priedų/aksesuarų, seifų montavimas bei remontas. MasterKey Sistem – vieno rakto „Karališko rakto“ rakinimo sistema plačiausiu asortimentu Lietuvoje nuo kainos dydžio iki saugumo, bei patikimumo lygio – Iseo (Italija), Mauer (USA), ASSA (Švedija), TrioVing (Norvegija), Yale (UK), Mul-T-Lock (Izraelis), FAB (Čekija)).

„Raktų Imperija“ atstovaujanti ASSA ABLOY Baltic Švedų firmos ASSA produkciją (įvairių saugumo klasių mechaninės, elektroninės, motorinės, solenoidinės ir avarinio išėjimo – „Antipanic“ ir evakuacinės spynos, cilindrai, rankenos, durų uždarytuvai – mechaniniai ir automatiniai). Bendrovė komplektuoja įvairios paskirties objektus ne tik anksčiau išvardinta produkcija, tačiau ir firmų įeinančių į ASSA ABLOY grupę produkcija:

Ruko (Danija) – rankenos spynų aksesuarai.

SOLID (Švedija) ir eff-eff (Vokietija), Bera (Čekija) – elektromagnetinės sklendės, magnetai.

VingCard (Norvegija) – viešbutinės kortelinės spynos.

TimeLox (Švedija) -viešbutinės kortelinės spynos.

Elsafe (Norvegija) – viešbutiniai seifai.

FIX (Švedija) – apkaustai durims bei langams.

Habo (Švedija) – durų rankenos.

Entre matic (Švedija) – durų automatika.

Tonic Line ( Belgija) – rankenos ir durų aksesuarai.

JPM (Prancūzija) – Avarines spynos ir jų aksesuarai.

Stremler (Prancūzija) – Berėmio stiklo spynos ir jų aksesuarai.

SmartAir (Ispanija) –Belaidė praėjimo kontrolės sistema.

Mul-T-Lock (Izraelis) – įvairių tipų cilindrai.

FAB (Čekija) – spynos cilindrai.

Yale (Didžioji Britanija) – spynos, cilindrai.

Turėdami tokį didelį asortimentą galime pasiūlyti spynas patenkinant bet kokio kliento poreikius.

Pagrindinis mūsų tikslas – aukštas saugumas, patikimumas ir patogumas eksplotuojant šiuos gaminius. Tai daug daugiau negu spyna. To įrodymas – ASSA įmonei suteiktas valdymo ISO 9001, o gaminiams – ISO 14001 sertifikatas. Savo saugumo ir kainos santykiu ji stipriai lenkia konkurentus. Spynos atitinka, ir priešgaisrinės saugos ir Europos Sąjungos bei Lietuvos LST EN 12209 ir LST EN 1303 LST EN 1125 standartų reikalavimus, bei turi tai liudijančius sertifikatus. Visos ASSA spynos turi CE žymėjimą.

Visos ASSA spynos yra vienodų matmenų, todėl bet kurie spynos elementai (korpusai, šerdys, rankenos ir kt.) gali būti bet kada pakeisti, norint padidinti spynos saugumą, MasterKey sistem‘os vartotojų praplėtimą, paįvairinti dizainą, spalvą ir pan. nedarant duryse jokių papildomų kiaurymių.

ASSA spynos statomos į lauko ir vidines, bei siauro profilio elementų duris (medines, metalines, plastikines). ASSA šerdžių unikalumas yra jų rakinimo neribotose galimybėse. Į vieną „Karališko rakto“ (MasterKey) rakinimo sistemą galima apjungti nuo kelių, iki dešimčių ar tūkstančių šerdžių ir toje pačioje sistemoje naudoti įvairių lygių ir standartų šerdis. Tai leidžia taupyti garantuojant saugumą. Kiekvienu sisteminiu raktu galima rakinti tiek spynų, kiek tai leidžiama pagal užimamas pareigas, ir toje pat sistemoje atskiru vienu raktu galima rakinti visas spynas.

 MUL-T-LOCK_200805-A