Avarinis spynų atrakinimas

Pametėte namų raktus? Sugedo spyna? Užsitrenkė automobilio durelės? „Raktų imperija“ teikia avarinio spynų atrakinimo paslaugas ir operatyviai reaguoja į iškvietimus 7 dienas per savaitę visame Klaipėdos regione.

Ilgametė darbuotojų patirtis, nuolat gilinamos specifinės raktų gamybos ir spynų remonto žinios leidžia pasiūlyti efektyviausius problemų sprendimo būdus, greitai ir operatyviai atrakinti duris, išvengiant didelių nuostolių. „Raktų imperija“ avarinio spynų atrakinimo specialistai naudoja modernią įrangą, kuri leidžia atrakinti visų tipų spynas itin greitai ir saugiai.

Avarinis spynų atrakinimas

Skambinti

Negalite atrakinti durų

Nesvarbu, kokių durų atrakinti negalite. Garažo, seifo, plastikinės, medinės, o taip pat ir metalinės šarvuotos būsto durys, jų spynų atrakinimas – mūsų darbas. Žinoma, kiekvienas duris, kaip ir kiekvieną spyną galima išlaužti arba mėginti atrakinti pačiam. Bet ar tai geriausias sprendimas? Užtruksite ilgiau, o taip pat galite pridaryti papildomų nuostolių.

Tokiose situacijose spynų atrakinimo ekspertų pagalba tiesiog būtina. Avarinis bet kokio tipo spynų atrakinimas – tai, spynos išmontavimas, nepažeidžiant turimo ruošinio, bei naujos spynos, pritaikytos Jūsų raktui pagaminimas. „Raktų imperija“ spynų atrakinimas – tai greitas, patogus sprendimas, padedantis išvengti papildomų nuostolių.

Automobilio atrakinimas 24/7

Užsitrenkė automobilio durelės? Viduje liko raktas? O gal jis nulūžo spynelėje? Tokia situacija stresą kelia kiekvienam, ypač jei automobilis paliktas nesaugioje vietoje, dar blogiau – viduje užsirakino mažas vaikas, palikti svarbūs daiktai. Ką daryti? Patariame nepanikuoti ir nebandyti atidaryti automobilio durelių patiems.

Avarinis visų markių automobilių spynų atrakinimas – geriausia išeitis. „Raktų imperija” piima Jūsų avarinio iškvietimo skambučius visa parą ir esant ekstra situacijai operatyviai atvyksta į Jūsų nurodytą vietą. Avarinis automobilio durų atrakinimas atliekamas specialiais įrankiais, todėl nepadarome jokios žalos nei automobilio korpusui, nei spynelei. „Raktų imperijos“ profesionalai padės net jei pametėte raktelius su imobilizatoriumi. Mes jį perprogramuosime arba atjungsime. Atrakinsime Jūsų automobilį bei pagaminsime naują imobilizatorių.