Raktų gamyba

Šiais laikais raktų gamyba daug modernesnė nei anksčiau. Gamintojai žengia koja kojon su elektroninėmis technologijomis, kurios labai greitai sensta ir nuolat tobulėja. Savadarbės staklės, kurių tikslumas abejotinas – nebenaudojamos. Tačiau savo raktų dirbtuvėse vis dar esame išsaugoję senąsias paslaugas – galandame peilius, žirkles.

Šiuo metu raktų gaminimas – modernizuotas, kompiuterizuotas, pasiekta minimali tikslumo paklaida. Naudojami aukščiausios kokybės, įvairių profilių, skirtingo metalo bei spalvų raktų ruošiniai. Gaminame visų tipų raktus: namams, biurams, šarvuotoms durims, telefonspynėms. Jei reikalas skubus – raktą pagaminsime per 20 sekundžių. Raktų gamyba reikalauja milimetro šimtųjų tikslumo. Tik ilgametė patirtis, moderni įranga, kokybiškiausi raktų gamybos ruošiniai leidžia tą tikslumą pasiekti.Aukšta mūsų teikiamų paslaugų kokybė, techninės galimybės bei operatyvus darbas leido mums įsitvirtinti rinkoje, nepriekaištinga raktų gamyba pelnyti klientų pasitikėjimą.Greitai, tiksliai ir kokybiškai gaminame raktus:

  • pagal Jūsų rakto pavyzdį,
  • pagal spyną,
  • pagal kodą,
  • su imobilaizeriu (ne tik automobiliams).

Naudodamiesi mūsų pagamintais raktais Jūs ne tik lengvai atrakinsite visas spynas be jokių nesklandumų, bet taip pat užtikrinsite visokeriopą apsaugą nuo vagių ir kitų pašalinių asmenų.

Vieno rakto sistema (MasterKey Sistem)

Tik pas mus: platus vieno rakto rakinimo sistemų pasirinkimas nuo mažo kainos dydžioiki aukšto saugumo, patikimumo lygmens. Viena „Karališko rakto“ rakinimo sistema gali apjungti nuo kelių iki dešimties ar tūkstančio šerdžių. Toje pačioje sistemoje gali būti naudojamos įvairių lygių bei standartų šerdys. Taip sutaupysite, nebereikės su savimi nešiotis didžiulio raktų ryšulio, o saugumas bus garantuotas.

Karališkoji raktų sistema puikiai tinka tiek administracinėms, tiek gyvenamosioms patalpoms rakinti. Tai galimybė šeimininkui vienu raktu rakinti visų savo patalpų duris.

Tokiu būdu Jūsų darbuotojai savo raktais galės atsirakinti tik jiems priklausančias patalpas. Išskirtinė karališkų raktų gamyba suteikia galimybę šią rakinimo sistemą, esant poreikiui, papildyti, keisti jos funkcijas. Taip visos Jūsų valdose esančios spynos galės būti rakinamos ne krūva raktų, o vienu vieninteliu – karališku raktu