Verslui

Patikimi, saugūs ir modernūs praėjimo kontrolės sprendimai turi būti funkcionalūs ir pritaikyti pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. Verslo sektoriuje šie poreikiai kur kas didesni, tačiau ir integracijų galimybės platesnės, pradedant ypač dideliais taškų valdymo srautais, baigiant darbuotojų praėjimo įvykių kaupimu duomenų bazėse.

Tai kas tinka didelėms gamybinėms įmonėms, netinka viešbučiams, svečių namams ir atvirkščiai. „Raktų imperija“ jau 26 metus dirba su įvairiais verslo sektoriais, stengdamasi įsiklausyti į jų verslo poreikius ir pasiūlyti pažangiausius bei aukščiausius saugumo standartus užtikrinančius praėjimo kontrolės sprendimus:

 • Parenkame techninės įrangos komplektacijas (valdikliai, kompiuteriai, duomenų perdavimo įranga, užraktai.
 • Pagal poreikius bei biudžetą pasiūlome konkretiems verslo sektoriams tinkančius užraktus: nuo įprastų raktinių spynų iki modernių spynų kortelėmis, PIN kodais, Apps integracijomis ar net biometrinių duomenų patikrinimu, kaip pirštų antspaudai.
 • Integruojame visus praėjimo kontrolės taškus į vieną valdymo sistemą su keliais administratoriais.
 • Praėjimo kontrolės sistemas susiejame su apsaugos sistemomis.
 • Automatizuojame darbuotojų atvykimo ir išvykimo laiko apskaitą.
 • Pagal poreikius galime suprogramuoti pageidaujamas funkcijas: apriboti neįgaliotų žmonių patekimą į tam tikras zonas, riboti žmonių skaičių patalpose ar pastatuose, taip pat riboti judėjimą tam tikru laiku ir panašiai.
 • Vykdome garantinį bei pogarantinį servisą, o avarinio iškvietimo atveju pirmiausiai vykstame pas verslo klientus, kuriems teikiame šias priežiūros paslaugas.

Šiuolaikinėms įmonėms – išmanūs sprendimai

Ofisams

Išmanioji durų spyna EMPIRE 63w

Pirštų antspaudų technologija (net iki 150 skirtingų biometrinių duomenų) užtikrins patikimiausią apsaugą bei Jūsų praėjimo kontrolės modernumą! Išmanioji spyna taip pat gali būti valdoma telefonu, kortele ar PIN kodu. Šią spyną pritaikome uždariems ofisams ar įmonių administracinėms patalpoms, kuriose reikalingas privatumas.

Viešbučiams

Elektrinė durų spyna viešbučiams Empire P10

Šioje viešbučiams skirtoje užrakinimo sistemoje naudojamos naujausios praėjimo kontrolės technologijos, kad pagerintų viešbučio valdymo efektyvumą ir suteiktų patogumą svečiams. Viešbučio užrakto sistema veikia naudojantis RFID raktų kortelėmis. Kortelės yra lengvos nešioti ir suteikia greitą prieigą prie kambarių.

Verslo centrams

Išmanioji stiklo durų spyna Empire E15

„Smart Fingerprint Glass“ - naujausia išmanioji stiklinių durų piršto atspaudų spyna. Pagaminta iš cinko lydinio, pakankamai tvirta, kad apsaugotų ofisą. Spyna turi net 5 atrakinimo būdus: „WiFi“, „Bluetooth“, piršto atspaudo atrakinimą, atrakinimą su kortele, pakabuku bei PIN kodu. Kol kas tai viena išmaniausių ir populiariausių spynų, atitinkančių verslo centrų su stiklinėmis pertvaromis poreikius!

Turite klausimų? 👋

Užpildykite užklausos formą ir mes būtinai susisieksime su Jumis bei padėsime išsirinkti Jūsų verslui tinkamiausią sprendimą:


  Dažniausiai užduodami klausimai 🙋

  Pametus raktus ir negalint patekti į namus, ofisą ar kitas patalpas, skambinkite į „Raktų imperija“ avarinę tarnybą telefonu 8 686 88866.

  Pametus raktą/us ir esant įtarimui, kad raktai galėjo būti ištraukti ilgapirščių, rekomenduojame kuo skubiau pasikeisti spyną ar spynos cilindrą (šerdį). Tai atlikti galima operatyviai paskambinus į „Raktų imperija“ avarinę tarnybą tel. 8 686 88866.

  Gamybos laikas priklauso nuo rakto tipo ir profilio: Standartinio rakto gamyba trunka nuo 20 sek. iki 3 min. Sudėtingesnio rakto ar automobilio rakto gamyba užtrunka nuo 1 min iki 5 min. Frezuojamo specialaus rakto profilio ir automobilio su elektronini valdymu „imobilaizeriu" gamyba - nuo 10 min. iki kelių valandų.

  Užsitrenkus durims ar sugedus durų spynai, skambinti į „Raktų imperija“ avarinę tarnybą telefonu 8 686 88866.

  „Raktų imperija“ specializuoti ir turintys didelę praktiką meistrai atlieka darbus su specialiais, kiekvienai spynai skirtais instrumentais. Pametus raktus, durys nėra liečiamos! Sugedusiai spynai pakeisti mūsų ilgametėje praktikoje nėra buvę atvejų, kad pažeistume duris.
  Daugiau klausimų