Dažniausiai užduodami klausimai

Pametus raktus ir negalint patekti į namus, ofisą ar kitas patalpas, skambinkite į „Raktų imperija“ avarinę tarnybą telefonu 8 686 88866.

Pametus raktą/us ir esant įtarimui, kad raktai galėjo būti ištraukti ilgapirščių, rekomenduojame kuo skubiau pasikeisti spyną ar spynos cilindrą (šerdį). Tai atlikti galima operatyviai paskambinus į „Raktų imperija“ avarinę tarnybą tel. 8 686 88866.

Gamybos laikas priklauso nuo rakto tipo ir profilio: Standartinio rakto gamyba trunka nuo 20 sek. iki 3 min. Sudėtingesnio rakto ar automobilio rakto gamyba užtrunka nuo 1 min iki 5 min. Frezuojamo specialaus rakto profilio ir automobilio su elektronini valdymu „imobilaizeriu" gamyba - nuo 10 min. iki kelių valandų.

Užsitrenkus durims ar sugedus durų spynai, skambinti į „Raktų imperija“ avarinę tarnybą telefonu 8 686 88866.

„Raktų imperija“ specializuoti ir turintys didelę praktiką meistrai atlieka darbus su specialiais, kiekvienai spynai skirtais instrumentais. Pametus raktus, durys nėra liečiamos! Sugedusiai spynai pakeisti mūsų ilgametėje praktikoje nėra buvę atvejų, kad pažeistume duris.

Jeigu avarinis durų spynos atrakinimas atliekamas sugedusiai spynai, priklausomai nuo spynos gedimo, ji gali būti remontuojama arba keičiama į naują.

Jeigu spyna nėra nauja, taisymui ir remontui garantija nesuteikiama.

Užsitrenkus/sugedus automobilio durų ar užvedimo spynai, skambinti į „Raktų imperija“ avarinę tarnybą telefonu 8 686 88866.

Jeigu draudime yra nurodytas punktas ir yra numatyta šį paslauga (avarinis spynų atrakinimas, durų atidarymas, spynų ir durų remontas), pateikus draudimui atliktų darbų sąskaitą, draudimas kompensuos apmokėtą sumą.

Užsakant avarinio atrakinimo paslaugą, klientas privalo pateikti asmens tapatybės ir nuosavybės teisę įrodantį dokumentus arba oficialią registrų centro ir/ar notaro patvirtinančią nuomos sutartį! Priešingu atveju paslauga nebus atlikta. Jeigu asmens nuosavybės teisę įrodantys dokumentai yra buto ar namo viduje, tokiu atveju klientas telefonu, internetu (www.epolicija.lt) ar kitu būdu registruoja įvykį ir nurodo „Raktų imperijos“ darbuotojui, kurioje policijoje buvo registruotas įvykis. Patikrinę policijoje registraciją, meistrai atvyksta atlikti avarinį durų spynos atrakinimą - po avarinio atrakinimo klientas privalo pateikti asmens tapatybės ir nuosavybės teisę įrodančius dokumentus. Nepateikus šių dokumentų, kviečiami policijos pareigūnai.

Vienoje rakto rakinimo sistemoje „Master Key System”, kuri paprastai vadinama karališku raktu, gali būti daug spynų, skirtingų durų ir daug skirtingų raktų naudotojų, bet kiekvienas rakina tik jam skirtas rakinti skirtingas ar net tas pačias spynas, duris. Įprastas raktas rakina tik vieną spyną.