Avarinis durų atidarymas

Ne visas gyvenimo situacijas lengva numatyti – neatidaromos durys viena iš jų. Avarinio durų atidarymo paslaugos prireikia tiek elektroninių rakinimo sistemų, tiek durų su įprastomis mechaninėmis spynomis savininkams. Išsikvietus avarinio durų atidarymo profesionalus, galima ne tik greitai įeiti į savo namus ar patekti į ofisą, bet irsutaupyti laiko, kuris būtų sugaištas bandant jas nesėkmingai atidaryti. Į vietą atvykę specialistai duris atidarys lengvai bei greitai! Dirbame visame Klaipėdos regione!

Atidarome šarvuotas duris, garažų vartus, seifus, automobilio dureles, bagažinę ar duris su elektroninėmis sistemomis. Verslo atstovams ar visuomeninėms įstaigoms, kurioms „Raktų imperija” įrengia praėjimo kontrolės sistemas ir teikia garantinio bei pogarantinio serviso paslaugą, avarinis durų atidarymas ar spynų atrakinimas teikiamas pirmenybine tvarka.

Avarinis spynų atrakinimas

Skambinti

Kodėl verta rinktis profesionalus?

Tik savo srities profesionalai gali pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas už optimalią kainą. Tokios paslaugos atitinka kiekvieno kliento poreikius, todėl neleidžia nusivilti avarinių situacijų sprendimo būdais. Be to, tik patyrę specialistai sugeba į šias nemalonias situacijas reaguoti itin greitai ir kokybiškai. Neretai po durų atidarymo, atliekamas spynos remontas ar spynos keitimas – „Raktų imperijos” meistrai nepaliks Jūsų bėdoje ir pasirūpins namų ar ofiso saugumu. Nenuostabu, jog avarinis durų atrakinimas – ypač populiari paslauga. Išsikvietus savo srities meistrus, tikimybė, jog jie atidarys duris nepažeidę spynos, kur kas didesnė, neitai bandant padaryti patiems. „Raktų imperijos” atstovai atvyksta su modernia įranga, kuri padeda duris atidaryti labai greitai, nepažeidžiant durų konstrukcijų ar spynų. Jeigu raktas buvo pamestas, ar pavogtas, specialistai gali spyną perkoduoti ir pakeisti raktus nekeičiant visos spynos. Be to, sutaupysite brangaus laiko bei patirsite mažiau neigiamų emocijų, kurios kyla negalint išeiti iš uždarytos patalpos, patekti į savo namus ar susidūrus su kitais nenumatytais atvejais.

Specialistai dirba su šiuolaikiška, kompiuterizuota įranga

Mūsų profesionalai sutvarko, perprogramuoja elektronines, kodines spynas, išmaniąsias praėjimo kontrolės sistemas, kurios taip pat dėl vienokių ar kitokių priežasčių gali užstrigti ir nebeatlikti savo funkcijų. „Raktų imperija“ turi vieną moderniausių įrangų Baltijos šalyse elektroninių seifų durelių atidarymui.Taigi šiais laikais avarinis durų atidarymas reikalauja jau ne tik kruopštumo, bet ir modernios įrangos bei praėjimo kontrolės sistemų veikimo, programavimo išmanymo. Dėl šios priežasties – patikėkite šį darbą tik tiems, kas puikiai tai moka. Juk nenorite visą vakarą kankintis už uždarų durų?