Automobilių raktų gamyba

Automobilinių raktų gamybos technologija pasikeitė visapusiškai: norėdami efektyviau nuo vagių apsaugoti automobilius, raktų gamintojai pradėjo montuoti į raktą imobilizatorių. Svarbu pažymėti, jog „Raktų imperija“ buvo viena pirmųjų, pasiūliusių tokią paslaugą Lietuvoje. Raktas su elektroniniais procesoriais, vadinamaisiais imobilaizeriais, galutinai kontroliuoja variklio paleidimo sistemą. Šiuo metu automobilio, pagaminto po 1995 metų, raktas gali turėti du kodus – mechaninį ir elektroninį. Aukšta mūsų teikiamų paslaugų kokybė, techninės galimybės bei operatyvus darbas leido mums įsitvirtinti rinkoje, nepriekaištinga raktų gamyba pelnytiklientų pasitikėjimą.

Automobilinių raktų gamyba, programavimas, pririšimas:

  • raktų gamyba;
  • transponderių / imobilaizerių „čipų“ programavimas pririšimas (įmontuotomis mikroschemomis, kontroliuojančiomis automobilio variklio užvedimo sistemą);
  • pultelių pririšimas prie automobilio;
  • Motociklų raktų gamyba.

Pamestų raktų gamyba / Atsarginio rakto kopija

  • gaminame raktus pagal Jūsų rakto pavyzdį;
  • kompiuterizuota rakto gamyba pagal kodą;
  • kompiuterizuota rakto gamyba pagal spyną

Magnetinių raktų kopijavimas

Automobilinių raktų gamyba avarinio atrakinimo atveju

Natūralu, jog pametus automobilio raktą ir neturint dublikato, pirmas darbas yra pagaminti naują raktą, kuriuo būtų galima sklandžiai atrakinti ir užvesti automobilį. Automobilinio rakto gaminimas nuo nulio susideda iš kelių svarbių etapų, todėl čia reikia tikslumo, patirties ir kantrybės. Visų pirma reikia atkurti gamyklinius rakto parametrus pagal specialų kodą. Kiekvienas raktelis turi unikalų kodą, kurį galima gauti tik iš automobilio gamintojo. Automobiliui atpažinus tinkamai suprogramuoto rakto siunčiamą aukšto dažnio signalą, sistemos komponentai yra atblokuojami ir automobilis užsiveda. Kitaip nei daugelis mano, automobilio rakto gamybai neužtenka išpjauti rakto geležtės. Juo labiau, kai šiuolaikinių automobilių raktai net neturi geležčių, o automobiliai – spynų. Taigi mūsų užduotis yra panaudojus pažangią įrangą suprogramuoti bei susieti naujai gaminamą raktą su konkrečiu automobiliu nepažeidžiant gamintojų rekomendacijų ir apsaugant jus nuo bet kokių rakto veikimo trikdžių ar net vagysčių.