Automobilių raktų gamyba

Jeigu esate vyresnio amžiaus žmogus, turbūt prisimenate tuos laikus, kai automobilių raktų gamyba apsiribodavo tik mechaniniais raktais. Tačiau laikai pasikeitė – šiuo metu automobilių raktų gamyba gali būti itin modernus, o svarbiausia – išmanus procesas.

Raktai su imobilaizeriais

Kas yra imobilaizeris (čipas) ? Tai – automobilių raktai su elektroniniu kodu. Tokių automobilių
raktų gamyba yra ypač naudinga kiekvienam vairuotojui, kuris nori patogiai bei saugiai atsirakinti savo automobilį. Saugumas yra užtikrinamas pasitelkiant tokių automobilių raktų galimybę elektroniniu būdu užblokuoti keletą automobilio sistemų. Pavyzdžiui, kuro padavimo ir uždegimo sistemas. Užblokavus šias sistemas, pavogti automobilį yra beveik neįmanoma.

Galima teigti, kad toks “išmanusis” raktas yra tarsi automobilių signalizacijos sistema, nuo kurios jis skiriasi tik tuo, kad patikimiau apsaugo Jūsų automobilį. Kodėl patikimiau? Todėl, kad imobilaizeriai veikia mažu, o ne dideliu atstumu, o dėl šios priežasties vagims sunkiau nuskaityti darbinius dažnius, kuriuos galėtų panaudoti norėdami pavogti Jūsų automobilį. Mūsų siūloma automobilių raktų gamyba – puiki išeitis tiems, kurie nori apsaugoti savo turtą.

Kaip veikia imobilaizeris?

Automobilių raktų gamyba pasitelkia naujausias technologijas – kiekvienas automobilio raktas su
imobilaizeriu turi atitinkamą, tik jam pritaikytą kodą. Šis unikalumas neleidžia su tuo pačiu raktu atrakinti kitų automobilių. Imobilaizeris yra aktyvuojamas pasitelkiant modulį-anteną. Kai bandote užvesti automobilį, ši antena aktyvuoja raktų viduje įmontuotą čipą. Jeigu raktas atpažįsta siunčiamą signalą, atsako atitinkamu kodu, duodamas leidimas užkurti automobilio variklį.

Ar žinojote, kad?

2016 metais, užsienyje atliktas tyrimas parodė, kad automobilių raktų su imobilaizeriais gamyba
nuo 1995 iki 2008 metų mašinų vagysčių skaičių sumažino net 40 %. Jeigu manote, kad šie raktai
jums per brangūs, prisiminkite – saugumas, kurį gautumėte, yra maždaug 3 kartus didesnis negu
pati investicija.

Tokių automobilių raktų gamyba – ypač šiuolaikiška, tačiau reikalaujanti nemažai kruopštumo. Juk
tai – atsakingas darbas. Todėl, jeigu ieškote raktų gamintojo, rinkitės tik profesionalus.
Nerizikuokite savo automobilio saugumu!